تورآمازون 1403✅✈️(کاوش درجنگل‌های رمزآلود آمازون)

توضیحات

اگر به دنبال جذابترین مقصد برای سفرخود هستید، ما به شما تور برزیل، آمازون ویژه عید نوروز را پیشنهاد می‌کنیم. کشور برزیل غنی از جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری می‌باشد که سالیانه میلیون‌ها گردشگر به‌ این مقصد زیبا سفر می‌کنند.

برزیل کشوری است که با پهنای جغرافیایی گسترده‌اش زیبایی را به شما هدیه می‌کند. از جاذبه‌های مشهور مانند کنشتینا و شهر ریو دو ژانیرو تا جنگل‌های بی‌پایان آمازون و شهرهای تاریخی مانند سالوادور، هر سویه‌ای که جزء مهمترین و زیباترین جادبه های توریستی در این کشور محسوب می‌شوند.تیم تورپک قصد دارد تا در این تور به جنگل‌ آمازون در برزیل سفر کند. جنگل آمازون، دنیایی مرموز و جادویی است که هر کسی وارد آن می‌شود شگفت‌زده می‌شود. این جنگل، قلب اکوسیستم زمین و آب‌های جهان را در خود جای داده و با غنای بی‌نظیر گیاهان و جانوران، به عنوان یکی از محیط‌های زیستی مهم و بی‌نظیر بر روی کره زمین شناخته می‌شود.

تماس باما

وقتی به آمازون می‌روید، وارد دنیایی پر از حیات، رنگ‌ها، صداها و شگفتی‌ها می‌شوید به طوری که تا آنجا که چشم می‌اندازید، این پدیده‌ها ادامه دارد. در آمازون شاهد درختان با برگ‌هایی با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف هستیم که با نور آفتاب لمس می‌شوند و سایه‌های خلق آنها در زیر آنها مانند نقاشی‌های زنده می‌تابد.


جنگل آمازون، بیشتر از یک مکان فیزیکی است؛ یک تجربه‌ی عمیق است که شما را به عمق طبیعت و ارتباطات پیچیده آن با همه‌ی موجوداتش می‌کشاند و در پی آن، شما را به یک سفر بی‌پایان در زیبایی‌های وحشتناک و زیبای این جهان دعوت می‌کند. تورپک قصد دارد تا در تعطیلات نوروز شمارا با این شگفتی‌ها روبرو کند. در ادامه اگر قصد سفر به این مقصد زیبا و مخوف را دارید می‌توانید با تیم ما در تماس باشید و از برنامه‌های دقیق این سفر با خبر شوید.

تماس باما

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS